Els nostre equip és el nostre principal valor. Treballem amb un equip sòlid, il·lusionat i complementari que s'involucra en tots els projectes que liderem. Sabem que només amb un equip que gaudeix treballant aconseguirem la confiança dels nostres clients i els millors resultats.  

Com a agència especialitzada en la Comunicació, el Disseny i el Màrqueting apostem pels continguts d’alta qualitat. Prova d’això és que tot l’equip de Màrqueting i Comunicació compta amb estudis de periodisme amb màster en màrqueting o Social Mèdia.

A més, comptem amb un mètode propi anomenat Social Media Dinàmic Eficient (SMDE) avalat per una tesi doctoral defensada el 2017, fet que ens permet assegurar el retorn de la inversió tant en projectes off com on-line, de les diferents campanyes que liderem.

Com agència de comunicació i màrqueting hem estat els impulsors i organitzadors de la Jornada de Màrqueting en català, una cita anual que vol evidenciar la importància del català a les estratègies de comunicació i màrqueting del país. 

Oriol Marquès

Periodista & Community Manager
Graduat en Periodisme per la Universitat Abat Oliba CEU. Màster en màrqueting digital i Màster en Comunicació Digital i Noves Tecnologies. 
omarques@edeon.net 

Pau Mitjà

Estratègia Digital & Marketing
Graduat en Publicitat i Relacions Públiques a la Universitat de Girona (UdG). Màster en màrqueting a la Vrije Universiteit Amsterdam. Experiència contrastada en màrqueting.
pmitja@edeon.net

David Güell

Redacció & Planificació 
Llicenciat en Periodisme 
Màster en direcció de comunicació 
Àmplia experiència en projectes culturals
dguell@edeon.net

Carlus Cardona

Estratègia & Fotografia
Llicenciat en Periodisme 
Màster en Comunicació Digital i Noves Tecnologies 
Doctorand en comunicació multimèdia  
Redactor i Fotògraf
ccardona@edeon.net

Carlos Tost

Social Media & Press Manager
Graduat Superior en Comunicació 
Postgrau en Community Manager i Social Media
Especialitzat en periodisme empresarial
ctost@edeon.net

Enric Garcia

Redacció & Estratègia Digital
Graduat en Periodisme  
Màster en estudis avançats de llengua i literatura catalanes  
Experiència contrastada com a Community Manager 
egarcia@edeon.net

Joan Antoni Pons

SEO & SEM Specialist
Graduat en comunicació i CFGS en Gestió d’Allotjaments Turístics
Certificació de Publicitat Display i en Cercadors Google.
jpons@edeon.net

Albert Mora

IT & Informatic Manager
Informàtic de Sistemes 
support@edeon.net

Tomás Crespo

Redacció & Traducció
Llicenciat en Periodisme i en Comunicació Audiovisual 
Experiència contrastada en traducció i gestió de traduccions
Escriptor de varis llibres 
tcrespo@edeon.net

Noelia Bocanegra

Creativa & Community Manager
Tècnica superior en Gràfica Publicitària 
Especialitzada en suports digitals
Social Media Marketing i Reputació Online
nbocanegra@edeon.net

Ruben Rodríguez

Aplicació Gràfica 
Responsable d'aplicacions gràfiques amb vinils, lones, rètols... 
Experiència contrastada amb més de 15 anys al sector. 
ruben@edeon.net

Pere Bordas

Desenvolupament Web & APP
Programador 
Web & App Project Manager
Experiència contrastada en projectes IT
pbordas@edeon.net

Xiomara Briseño

Comptabilitat & Poject Manager
Llicenciada en Publicitat i relacions públiques
Graduada en Economia
admin@edeon.net

Lídice Baeza

Responsable México
Bachelor's degree en Mercadotecnia per la Universitat de Mondragón-UCO 
Experiència internacional a Toronto (Canadà) i a Barcelona (Catalunya)
lbaeza@edeon.mx

Lluís Feliu

Soci fundador
Director de Comunicació & Màrqueting 
Doctor en Marketing de Continguts
Periodista i Màster en Comunicació Empresarial
llfeliu@edeon.net

Xavi Moorly

Soci fundador
Director serveis Gràfics & Tecnologia 
Experiència internacional a Londres
Responsable de creativitat on i off line 
moorly@edeon.net

Últimes entrades bloc